€ 57,31 (Excl. BTW)
Veratron A2C59512331
De ViewLine amperemeter geeft een overzicht van het hele elektrische systeem. Ze geven een indicatie van accu laadstroom en ontlaadstroom.
| Installatie (Gat) diameter en Buitendiameter: | 52 mm - 2 1/16 Inch en 59 mm - 2 1/3 Inch |
| Installatiediepte: | 50 mm |
| Hoogte vergrendeling met Spinlock moer: | 0.5 mm - 20 mm |
| Hoogte vergrendeling met beugel: | 2 mm - 15 mm (optioneel) |
| Verzonken montage: | Optionele kit A2C59510864 |
| Ampère meetbereik: | -150A tot +150A DC |
| Shunt: | Niet meegeleverd |
| Signaal ingang amperemeter: | Veratron Shunt 0 tot 60 mV DC |
| Nauwkeurigheid: | < 2,5% van de schaaluitlezing op vol |
| Aansluiting: | Hirschmann 8-polige MQS-connector |
| Bedrijfsspanning: | 8 tot 32 Volt DC |
| Stroomverbruik: | < 140 mA inclusief waarschuwings-LED |
| Ompoolbeveiliging: | Ja - 5 minuten |
| Bescherming tegen kortsluiting: | Ja - 1 minuut |
| Afbuigingshoek: | 240° |
| Kleur wijzerplaat: | Wit |
| Wijzerplaatverlichting: | Amberkleurige LED-achtergrondverlichting 605nm |
| Wijzer: | RODE LED achtergrondverlichting |
| Waarschuwings-LED: | Rood (632nm) |
| Model: | Veratron ViewLine Marine |
| Lens: | Dubbel - Anti-glare - Anti-Fog |
| Standaard bezel: | rond wit (Verwisselbaar) |
| front beschermingsklasse: | IP67 (IEC 60529) |
| Achterzijde beschermingsklasse: | IP52 |
| Relatieve vochtigheid: | Maximaal 95% |
| Bedrijfstemperatuur: | -30°C tot +80°C (plastic rand) |
| CE-norm: | Ja |
| DNV GL Certificering: | Ja |
| Mechanisch schok continu: | 25G - 6ms - 1Hz |
| Mechanisch enkel schok: | 100G - 11ms |
| Vrije val test: | 1 Meter - 3x |
| Behuizing vlamvertragend: | UL94-VD |
Datasheet
Specifieke referenties