search
€ 611,29
(incl. btw)
€ 505,20 (Excl. BTW)
Beschrijving ALAS1 Afzender brandstofhendel-arm:
VDO A2C 595 101 69 vol technische specificaties:
Mechanisch kenmerken:
| Diepte tank: | 145 mm - 400 mm |
| Montageflens: | 5-gaats SAE 54 mm |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 °C tot +70 °C |
| Brandstof: | Olie - petroleum - diesel - benzine |
Elektrische kenmerken:
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Weerstand leeg: | 240 Ohm |
| Weerstand vol: | 33.5 Ohm |
| Waarschuwingscontact: | Geen |
| Optioneel waarschuwingscontact: | VDO A2C59510886 Puntschakelaar |
Datasheets en Tabellen:
| VDO 2012 EN-DE Hendelarmzender: | Pagina 8 |
OEM-pakket:
- 10 Stuks VDO A2C53170770 Afzender hendelarm brandstofniveau
- VDO Sensoren worden - tenzij anders vermeld - geleverd zonder aansluitmateriaal
A2C59510169
Datasheet
- Meetbereik
- 240 - 33.5 Ohm
- Waarschuwings contact
- Geen
- Voedingsspanning
- 6 - 24 Volt DC
- Verstelbare sensor
- Ja
- Verpakking
- VDO Sensor OEM bulk verpakking
- Toepassing
- VDO Niveaumeting
- Tankdiepte range
- 145 mm tot 400 mm
- Signaal analoog
- Leeg - Vol : 240 - 33 Ohm
- Sensor type
- Brandstof hevelsensoren ALAS1
- Sensor signaal
- Geïsoleerd van massa
- Land van oorsprong
- Maleisië
- Inbouwmaat
- 54 mm SAE 5-Gaats flens
- Functionaliteit
- Brandstofniveau en pomp
- Connector type
- Vlakstekker 6.3 x 0.8 mm
- Communicatie
- Analoog
- Categorie
- Brandstofniveau sensoren
- Artikel status
- Bestelbaar
Specifieke referenties
- ean13
- 4103590692481
- MPN
- A2C59510169
Je bent misschien ook geïnteresseerd in
VDO A2C59510169
- ALAS1 Brandstofhendel armsensor
- Tankdiepte: 145 - 400 mm (instelbaar)
- 5-gaats SAE-flens 54 mm
- Weerstand leeg-vol: 240,0 - 33,5 Ohm
- OEM-pakket 10 Brandstofniveausensoren voor hendelarm