Beschrijving Afzender brandstofhendelarm:
VDO 226 801 015 001C vol technische specificaties:
Mechanisch kenmerken:
| Diepte tank: | 150 mm - 600 mm |
| Montageflens: | 5-gaats SAE 54 mm |
| Bedrijfstemperatuur: | -25 °C tot +65 °C |
| Brandstof: | Olie - petroleum - diesel - benzine |
Elektrische kenmerken:
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Weerstand leeg: | 3 Ohm ± 1,5 Ohm |
| Weerstand vol: | 180 Ohm |
| Waarschuwingscontact: | Geen |
| Optioneel waarschuwingscontact: | VDO A2C59510886 Puntschakelaar |
Datasheets en Tabellen:
| VDO 2012 EN-DE Hendelarmzender: | Pagina 4 |
Retail verpakking:
- VDO 226 801 015 001C Hefboomarm brandstofniveausensor
- VDO Sensoren worden - tenzij anders vermeld - geleverd zonder aansluitmateriaal
226-801-015-001C
Datasheet
- Meetbereik
- 3 - 180 Ohm
- Waarschuwings contact
- Geen
- Voedingsspanning
- 6 - 24 Volt DC
- Verstelbare sensor
- Ja
- Verpakking
- VDO Sensor OEM bulk verpakking
- Toepassing
- VDO Niveaumeting
- Tankdiepte range
- Instelbaar: 150mm - 600mm
- Signaal analoog
- Leeg - Vol : 3 - 180 Ohm
- Sensor type
- Brandstof hevelsensoren standaard
- Sensor signaal
- Geïsoleerd van massa
- Land van oorsprong
- Zwitserland
- Inbouwmaat
- 54 mm SAE 5-Gaats flens
- Functionaliteit
- Brandstofniveau en pomp
- Connector type
- Vlakstekker 6.3 x 0.8 mm
- Communicatie
- Analoog
- Categorie
- Brandstofniveau sensoren
- Artikel status
- Bestelbaar
Specifieke referenties
- ean13
- 4103590688873
- MPN
- 226-801-015-001C