Beschrijving Afzender brandstofhendel-arm kunststof:
VDO 221 824 054 056C vol technische specificaties:
Mechanisch kenmerken:
| Tankdiepte: | 535 mm + 2 mm |
| Montageflens: | Bajonet 50,5 - 55,0 mm |
| Bedrijfstemperatuur: | -30 °C tot +70 °C |
| Brandstof: | Olie - petroleum - diesel - benzine |
Elektrische kenmerken:
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Weerstand leeg: | 3 Ohm |
| Weerstand vol: | 180 Ohm |
| Waarschuwingscontact: | Geen |
| Optioneel waarschuwingscontact: | VDO A2C59510886 Puntschakelaar |
Datasheets en Tabellen:
| VDO 2012 EN-DE Hendelarmzender: | Pagina 3 |
Retail verpakking:
- VDO 221 824 054 056C Hefboomarm brandstofniveausensor
- VDO Sensoren worden - tenzij anders vermeld - geleverd zonder aansluitmateriaal
221-824-054-056C
Datasheet
- Meetbereik
- 3 - 180 Ohm
- Waarschuwings contact
- Geen
- Voedingsspanning
- 6 - 24 Volt DC
- Verstelbare sensor
- Nee
- Verpakking
- VDO Sensor retail verpakking
- Toepassing
- VDO Niveaumeting
- Tankdiepte range
- 500 mm tot 550 mm
- Signaal analoog
- Leeg - Vol : 3 - 180 Ohm
- Sensor type
- Brandstof hevelsensoren standaard
- Sensor signaal
- Geïsoleerd van massa
- Land van oorsprong
- Roemenië*
- Inbouwmaat
- 50.5 - 55.0 mm Bajonet
- Functionaliteit
- Brandstofniveau en pomp
- Connector type
- DIN 72585 A1-2.1 SN/K1
- Communicatie
- Analoog
- Categorie
- Brandstofniveau sensoren
- Artikel status
- Vervallen product
Specifieke referenties
- ean13
- 4103590687807
- MPN
- 221-824-054-056C