€ 77,11 (Excl. BTW)
VDO 362-081-002-003C
| Druk meetbereik: | 0 - 28 Bar 0 - 406 PSI 0 - 2800 KPa |
| Maximale druk: | 50 Bar gedurende 2 seconden |
| Schroefdraad: | 1/8 - 27 NPTF |
| Lengte schroefdraad + moer (L1): | 19.5 mm |
| Lengte schroefdraad (L2): | 11 mm |
| Koppel: | 30 Nm |
| Bedrijfstemperatuur: | -25 °C tot +100 °C |
| Drukmedium: | Olie - Brandstof - Lucht |
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Weerstandsbereik: | 5 - 90 Ohm |
| Druksensor signaal: | Dubbelpolige geïsoleerde retour |
| Waarschuwingscontact: | Geen |
| Optioneel waarschuwingscontact: | VDO A2C59510886 Puntschakelaar |
| Speciale toepassing: | Voor 2 meters Flybridge |
| Aansluiting drukopnemer: | M4 Plastic kartelmoer (2x) |
| VDO catalogus Voertuigelektronica 2014: | Pagina 126 - 127 |
| Type aansluiting: | A |
| VDO En Du Drukzenders Tabellen: | VDO Gegevensblad tabel 7 |
Datasheet
Specifieke referenties