€ 70,06 (Excl. BTW)
VDO 325-805-003-003C
| Temperatuur meetbereik: | +40 °C tot +120 °C |
| Minimum - Maximale bedrijfstemperatuur: | -30 °C tot +150 °C |
| Thread: | 3/8-18 NPTF |
| Lengte van het zenderelement + draad (L): | 29 mm |
| Sensordiameter: | 10,9 mm |
| Koppel: | 30 Nm |
| Temperatuurmedium: | Koelvloeistof - Water - Lucht - Motorolie - Transmissieolie - Brandstof |
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Weerstandswaarde: | 100 °C = 19,25 ohm |
| Temperatuursensor signaal: | Dubbelpolige geïsoleerde retour |
| Waarschuwingscontact: | Geen |
| Optioneel waarschuwingscontact: | VDO A2C59510886 Makepoint Switch |
| Temperatuur-zenderconnector: | AMP Mannelijk 6,3 x 0,8 mm |
| VDO Voertuigelektronica Catalogus 2014: | Pagina 138 - 139 |
| Soort verbinding: | G |
| VDO En Du Temperature Senders Tables: | VDO tafel: 19 |
| Temperatuur 100 °C > weerstand: | 100 °C = 19,25 Ohm ± 1,99 Ohm |
Datasheet
Specifieke referenties