€ 61,73 (Excl. BTW)
VDO 325-805-003-001C
| Temperatuur meetbereik: | +40 °C tot +120 °C |
| Minimum - Maximum bedrijfstemperatuur: | -30 °C tot +150 °C |
| Schroefdraad: | 1/4-18 NPTF |
| Lengte afleesapparaat + schroefdraad (L): | 29 mm |
| Diameter sensor: | 10.9 mm |
| Koppel: | 20 Nm |
| Temperatuur medium: | Koelvloeistof - Water - Lucht - Motorolie - Transmissieolie - Brandstof |
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Weerstandswaarde: | 100 °C = 19,25 Ohm |
| Temperatuursensor signaal: | Dubbelpolige geïsoleerde retour |
| Waarschuwingscontact: | Geen |
| Optioneel waarschuwingscontact: | VDO A2C59510886 Makepoint Schakelaar |
| Connector temperatuurzender: | AMP Mannelijk 6,3 x 0,8 mm |
| VDO 2014 catalogus voertuigelektronica: | Pagina 138 - 139 |
| Type aansluiting: | G |
| VDO En Du Temperatuurzenders Tabellen: | VDO tabel: 19 |
| Temperatuur 100 °C > Weerstand: | 100 °C = 19,25 Ohm ± 1,99 Ohm |
Datasheet
Specifieke referenties