VDO 323-805-017-002C
| Temperatuur meetbereik: | +40 °C tot +130 °C |
| Minimum - Maximum bedrijfstemperatuur: | -40 °C tot +130 °C |
| Schroefdraad: | M14 x 1,5 |
| Lengte afleesapparaat + schroefdraad (L): | 29 mm |
| Diameter sensor: | 8.5 mm |
| Koppel: | 20 Nm |
| Temperatuur medium: | Koelvloeistof - Water - Lucht - Motorolie - Transmissieolie - Brandstof |
| Opvolger van | 323-805-017-001C |
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Weerstandswaarde: | 100 °C = 40,06 Ohm |
| Temperatuursensor signaal: | Dubbelpolige geïsoleerde retour |
| Waarschuwingscontact: | Geen |
| Optioneel waarschuwingscontact: | VDO A2C59510886 Makepoint Schakelaar |
| Connector temperatuurzender: | Bosch opsteekconnector 2,8x0,8mm |
| VDO 2014 catalogus voertuigelektronica: | Pagina 138 - 139 |
| Type aansluiting: | H |
| VDO En Du Temperatuurzenders Tabellen: | VDO tabel: 9 |
| Temperatuur 100 °C > Weerstand: | 100 °C = 40,06 Ohm ± 0,8 Ohm |
Datasheet
Specifieke referenties