€ 281,83 (Excl. BTW)
VDO N03-320-264
| Temperatuur meetbereik: | +100°C tot +900°C |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 900°C |
| Schroefdraad: | R 1/4 |
| Lengte afleesapparaat + schroefdraad (L): | Instelbaar tot maximaal 60 mm |
| Diameter sensor: | 6 mm |
| Koppel: | 20 Nm |
| Temperatuur medium: | Uitlaatgassen - Koelvloeistof - Water - Lucht - Motorolie - Transmissieolie - Brandstof |
| Thermokoppel: | Type K NiCr-Ni |
| mV-bereik: | 0 - 37 mV TC |
| Temperatuursensor signaal: | Dubbelpolige geïsoleerde retour |
| Waarschuwingscontact: | Geen |
| Temperatuur - mV | Sensor: Thermokoppel type K NiCr-Ni |
| Aansluiting temperatuurzender: | Ringtong 3,8 mm |
| VDO catalogus voertuigelektronica 2014: | Pagina 146 |
| VDO En Du Temperatuurzenders Tabellen: | Niet gespecificeerd door VDO |
Datasheet
Specifieke referenties