€ 46,94 (Excl. BTW)
VDO 310-010-002K
| Installatie (Gat) diameter en Buitendiameter: | 52 mm - 2 1/16 Inch en 59,25 mm - 2 1/3 Inch |
| Inbouwdiepte: | 67.5 mm |
| Hoogte vergrendeling met Spinlock moer: | niet beschikbaar |
| Hoogte vergrendeling met beugel: | 0.5 mm - 8 mm |
| Inbouwspots: | Geen |
| Coolant temperature bereik: | +40°C tot +120°C |
| Sensor signaal coolant temperature meter: | VDO NTC thermistor 287,4-22,7 Ohm |
| Nauwkeurigheid: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Aansluiting: | AMP Male bladconnector 6,3 x 0,8mm (3x) |
| Aansluiting verlichting: | AMP mannelijke mesconnector 6,3 x 0,8mm (2x) |
| Bedrijfsspanning: | 11 - 16 Volt DC |
| Stroomverbruik zonder verlichting: | 131 mA |
| Ompoolbeveiliging: | Ja |
| Bescherming tegen kortsluiting: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Afbuigingshoek: | 90° |
| Kleur wijzerplaat: | Zwart |
| Wijzerplaatverlichting: | Achtergrondverlichting 12V - 2 Watt Wit - Groen - Rood en 24V - 2 Watt - Optioneel |
| Wijzer: | Rode achtergrondverlichting |
| Waarschuwingsindicatie: | Geen |
| Programmering: | Geen |
| Model: | Cockpit visie |
| Lens: | enkel - Antireflectie |
| Standaard bezel: | Driehoekig zwart (Schroefdraadring) |
| front beschermingsklasse: | IP64 (DIN 40050) - Bestand tegen ozon - Bestand tegen UV-straling |
| Achterzijde beschermingsklasse: | IP42 (DIN 40050) |
| Relatieve vochtigheid: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Bedrijfstemperatuur: | -30°C tot +85°C |
| CE-norm: | Ja |
| DNV GL Certificering: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Mechanisch schok 8 uur: | Max: 1G - 25Hz - 2000Hz |
| EMC-test: | Volgens EN 13309 en ISO 13766 |
| Nominale positie: | NL 0 tot NL 90 - DIN 16257 |
| Behuizing: | Kunststof vlamvertragend |
Datasheet
Specifieke referenties