€ 223,08 (Excl. BTW)
VDO 333-035-002G
| Installatie (Gat) diameter en Buitendiameter: | 80 mm - 3 1/8 Inch en 85 mm - 3 1/3 Inch |
| Inbouwdiepte: | 91 mm |
| Hoogte vergrendeling met Spinlock moer: | Optioneel 0,5 mm - 23 mm |
| Hoogte vergrendeling met beugel: | 0.5 mm - 12 mm |
| Inbouwspots: | Geen |
| Analoog RPM meetbereik: | 0 tot 4.000 RPM |
| Sensor signaal toerenteller : | Alternatoraansluiting: W Ontstekingsterminal: 1 |
| Nauwkeurigheid: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Aansluiting: | 8-polige AMP mannelijke bladconnector 6,3 x 0,8mm |
| Aansluiting verlichting: | AMP mannelijke mesconnector 6,3 x 0,8mm (4x) |
| Bedrijfsspanning: | 11 - 16 Volt DC |
| Stroomverbruik zonder verlichting: | < 100 mA |
| Ompoolbeveiliging: | Ja |
| Bescherming tegen kortsluiting: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Afbuigingshoek: | 320° |
| Kleur wijzerplaat: | Zwart |
| Wijzerplaatverlichting: | Schijnwerper Dubbel - 12V - 3,4 Watt Wit - Groen - Rood en 24V - 3 Watt - Optioneel |
| Wijzer: | Rode achtergrondverlichting |
| Waarschuwingsindicatie: | Geen |
| Programmering: | Ja |
| Model: | Cockpit Internationaal |
| Lens: | enkel - Antireflecterend |
| Standaard bezel: | Driehoekig zwart (ring met schroefdraad) |
| front beschermingsklasse: | IP64 (DIN 40050) - Bestand tegen ozon - Bestand tegen UV-straling |
| Achterzijde beschermingsklasse: | IP42 (DIN 40050) |
| Relatieve vochtigheid: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot +70°C |
| CE-norm: | Ja |
| DNV GL Certificering: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Mechanisch schok 8 uur: | Max: 1G - 25Hz - 2000Hz |
| EMC-test: | Volgens EN 13309 en ISO 13766 |
| Nominale positie: | NL 0 tot NL 90 - DIN 16257 |
| Behuizing: | Kunststof vlamvertragend |
Datasheet
Specifieke referenties