Beschrijving Cockpit Vision voltmeter:
VDO Cockpit Vision voltmeters zijn instrumenten voor het meten van de accu spanning en voor het controleren van het elektrische boordsysteem. De Cockpit Vision serie is ontworpen om alleen direct current (DC) te meten. VDO voltmeters zijn verkrijgbaar in 12 Volt en 24 Volt versies. De VDO voltmeters zijn uitgerust met LED-achtergrondverlichting schaal en wijzer verlichting. Ze hebben een zeer duidelijke en gemakkelijk af te lezen witte of zwarte schaal met rode of witte wijzer voor een optimaal contrast. Er zijn 9 verschillende modellen verwisselbare front ringen in 3 verschillende kleuren en 3 verschillende profielen. De VDO Cockpit Vision meters kunnen letterlijk en figuurlijk tegen een stootje. De front van de instrumenten is stof en waterdicht met beschermingsklasse IP67. De trillingsbestendigheid is 25G. De maximale omgevingstemperatuur is 80°C met een kunststof frontring en bij gebruik van een chromen frontring is dit 70°C. De Cockpit Vision marine serie is voorzien van een dubbele anticondenslaag lens. De standaard serie heeft een enkel lens . VDO Cockpit Vision instrumenten zijn beveiligd tegen ompoling en kortsluiting. Hieronder vind je de vol specificaties. Als je vragen hebt over VDO voltmeters, kun je per e-mail contact met ons opnemen. Onze technische medewerkers geven u graag advies over het VDO programma en en natuurlijk over onze andere producten op het gebied van scheepstechniek.
VDO Cockpit Vision 332 010 001K specificaties:
Maten en montage:
| Installatie (Gat) diameter en Buitendiameter: | 52 mm - 2 1/16 Inch en 59,25 mm - 2 1/3 Inch |
| Installatiediepte: | 61 mm |
| Hoogte vergrendeling met Spinlock moer: | 0.5 mm - 23 mm |
| Hoogte vergrendeling met beugel: | niet beschikbaar |
| Inbouw: | Geen |
Functionaliteit:
| Bereik voltmeter: | 8 tot 16V DC |
| Sensor signaal voltmeter: | 0-16V DC Accu vermogen |
| Nauwkeurigheid: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Aansluiting: | AMP mannelijke bladconnector 6,3 x 0,8mm (2x) |
| Aansluiting verlichting: | AMP mannelijke mesconnector 6,3 x 0,8mm (2x) |
Stroomvoorziening:
| Bedrijfsspanning: | 11 - 16 Volt DC |
| Stroomverbruik zonder verlichting: | 67 mA |
| Ompoolbeveiliging: | Ja |
| Bescherming tegen kortsluiting: | Niet gespecificeerd door VDO |
Wijzerplaat & Wijzer:
| Afbuigingshoek: | 90° |
| Kleur wijzerplaat: | Zwart |
| Wijzerplaatverlichting: | Achtergrondverlichting 12V - 2 Watt Wit - Groen - Rood en 24V - 2 Watt - Optioneel |
| Wijzer: | Rode achtergrondverlichting |
| Waarschuwingsindicatie: | Geen |
| Programmering: | Geen |
Ontwerp:
| Model: | Cockpit visie |
| Lens: | enkel - Antireflectie |
| Standaard bezel: | Driehoekig zwart (Schroefdraadring) |
Bescherming en normen:
| front beschermingsklasse: | IP64 (DIN 40050) - Bestand tegen ozon - Bestand tegen UV-straling |
| Achterzijde beschermingsklasse: | IP42 (DIN 40050) |
| Relatieve vochtigheid: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Bedrijfstemperatuur: | -30°C tot +85°C |
| CE-norm: | Ja |
| DNV GL Certificering: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Mechanisch schok 8 uur: | Max: 1G - 25Hz - 2000Hz |
| EMC-test: | Volgens EN 13309 en ISO 13766 |
| Nominale positie: | NL 0 tot NL 90 - DIN 16257 |
| Behuizing: | Kunststof vlamvertragend |
Retail verpakking:
- VDO Cockpit Vision 332 010 001K Voltmeter
- Spinlock moer
- Aansluitmateriaal apart bestellen