€ 104,15 (Excl. BTW)
A2C1750620001
| Buislengte: | 650 mm ± 2,0 mm |
| Minimale tankdiepte: | 650 mm ± 2,0 mm + 4,0 mm |
| Steunveer: | Geen |
| Montageflens: | 5-gaats SAE 54 mm |
| Bedrijfstemperatuur: | -25 °C tot +65 °C |
| Brandstof: | Olie - petroleum - diesel - benzine |
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Weerstand leeg: | 90 Ohm |
| Weerstand vol: | 4 Ohm |
| Waarschuwingscontact: | Geen |
| Optioneel waarschuwingscontact: | Veratron A2C59510886 Puntschakelaar |
Datasheet
Specifieke referenties