€ 83,89 (Excl. BTW)
2910002234100
| Buislengte: | 350 mm ± 2,0 mm |
| Minimale tankdiepte: | 350 mm ± 2,0 mm + 4,0 mm |
| Steunveer: | Geen |
| Montageflens: | 5-gaats SAE 54 mm |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 °C tot +85 °C |
| Vloeistof: | Olie - Petroleum - Diesel - Benzine - Water |
| Brandstofbestendigheid: | Diesel volgens DIN EN 590 (2014-04) |
| Diesel volgens DIN EN 14214-FAME (2014-06) | |
| Benzine volgens DIN EN 228 (2014-10) |
| Bedrijfsspanning: | 6 - 48 V DC |
| Weerstand leeg: | 91.0 Ohm ± 1,0 Ohm |
| Weerstand vol: | 1.0 Ohm ± 1,0 Ohm |
| Waarschuwingscontact: | Geen |
| Optioneel waarschuwingscontact: | Geen |
| Sensor signaal: | Geïsoleerde aarde |
| VDO SAI-08-19 DataSheet Reed Contact Niveausensoren: | Pagina 1 - 2 |
Datasheet
Specifieke referenties