€ 54,80 (Excl. BTW)
Veratron A2C1750040001
| Buislengte: | 200 mm ± 2,0 mm |
| Minimale tankdiepte: | 200 mm ± 2,0 mm + 4,0 mm |
| Steunveer: | Geen |
| Montageflens: | 5-gaats SAE 54 mm |
| Bedrijfstemperatuur: | -25 °C tot +65 °C |
| Brandstof: | Olie - petroleum - diesel - benzine |
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Weerstand leeg: | 90 Ohm ± 2,5 Ohm |
| Weerstand vol: | 4.0 Ohm ± 1,5 Ohm |
| Waarschuwingscontact: | Geen |
| Optioneel waarschuwingscontact: | Veratron A2C59510886 Puntschakelaar |
Datasheet
Specifieke referenties