VDO N02-420-711 (712)
| Installatie (Gat) diameter en Buitendiameter: | 52 mm - 2 1/16 Inch en 59 mm - 2 1/3 Inch |
| Installatiediepte: | 60 mm |
| Hoogte vergrendeling met Spinlock moer: | 0.5 mm - 20 mm |
| Meetbereik voltmeter: | -80A tot +80A DC |
| Signaal ingang: | 80mV via shunt |
| Nauwkeurigheid: | < 3,6 hoekgraden |
| Aansluiting: | AMP 6,3 |
| Bedrijfsspanning: | 12 volt DC |
| Stroomverbruik: | < 140 mA |
| Ompoolbeveiliging: | Geen |
| Bescherming tegen kortsluiting: | Geen |
| Afbuigingshoek: | 90° |
| Kleur wijzerplaat: | Zwart |
| Wijzerplaatverlichting: | Witte achtergrondverlichting 605nm |
| Wijzer: | Wit |
| Waarschuwings-LED: | Rood (632nm) |
| Model: | VDO Marine |
| Lens: | Dubbel - Anti-glare - Anti-Fog |
| Standaard bezel: | rond zwart (Verwisselbaar) |
| front beschermingsklasse: | IP67 (IEC 60529) |
| Achterzijde beschermingsklasse: | IP52 |
| Relatieve vochtigheid: | Maximaal 95% |
| Bedrijfstemperatuur: | -30°C tot +80°C (plastic rand) |
| CE-norm: | Ja |
| DNV GL Certificering: | Ja |
| Mechanisch schok continu: | 25G - 6ms - 1Hz |
| Mechanisch enkel schok | 100G - 11ms |
| Vrije val test: | 1 Meter - 3x |
| Behuizing vlamvertragend: | UL94-VD |
Datasheet
Specifieke referenties