€ 66,01 (Excl. BTW)
VDO A2C1936240003
| Installatie (Gat) diameter en Buitendiameter: | 52 mm - 2 1/16 Inch en 59,25 mm - 2 1/3 Inch |
| Inbouwdiepte: | 53 mm |
| Hoogte vergrendeling met Spinlock moer: | 0.5 mm - 20 mm |
| Hoogte vergrendeling met beugel: | niet beschikbaar |
| Inbouw: | Geen |
| EHC Meetbereik: | 0 - 99999,9 Uren |
| Signaal ingang motorurenteller (EHC): | Dynamo (klem D+) |
| Nauwkeurigheid: | ± 5 s per dag bij kamertemperatuur |
| Aansluiting: | AMP Male bladconnector 6,3 x 0,8mm (2x) |
| Aansluiting verlichting: | LED (wit) |
| Bedrijfsspanning: | 8 - 32 Volt DC |
| Stroomverbruik: | bij 13,5 V: < 10 mA bij kamertemperatuur |
| Ompoolbeveiliging: | Ja |
| Bescherming tegen kortsluiting: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Wijzerplaat: | 6 cijfers |
| Kleur wijzerplaat: | Zwart |
| Wijzerplaatverlichting: | LED wit |
| Cijfers: | Wit |
| Waarschuwingsindicatie: | Geen |
| Programmering: | Geen |
| Model: | Cockpit Internationaal |
| Lens: | enkel - Antireflectie |
| Bezel: | Metalen driehoekig zwart |
| front beschermingsklasse: | IP65 - Ozonbestendig - UV-bestendig |
| Achterzijde beschermingsklasse: | IP42 (DIN 40050) |
| Relatieve vochtigheid: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 °C tot +90 °C |
| Conformiteit met normen: | ECE R10 rev.5 EMC (2014/30/EU) ROHS (2015/863/EU) ELV (2000/53/EG) |
| DNV GL Certificering: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Trillingsbestendigheid: | acc. IEC 60068 Deel 2 - 6,2 g 25 Hz tot 500 Hz, 24 h x, y, z |
| Fysieke schok: | acc. IEC 60068 Deel 2 - 27, 100 g, 6 ms, twee keer x, y, z |
| Nominale positie: | elke oriëntatie NL 0° tot 180° - DIN 16257 |
| Behuizing: | Kunststof vlamvertragend |
Datasheet
Specifieke referenties