€ 472,40 (Excl. BTW)
VDO 301-040-002C
| Installatie (gat) diameter en buitendiameter: | 52 mm - 2 1/16 Inch en 59,25 mm - 2 1/3 Inch |
| Installatiediepte: | 67,5 mm |
| Vergrendelingshoogte met Spinlock-moer: | niet beschikbaar |
| Vergrendelingshoogte met beugel: | 0,5 mm - 8 mm |
| Flushmount: | Geen |
| Brandstof niveaumeting bereik: | 0 - 1/2 - 1/1 |
| Sensor signaal brandstofpeilmeter: | VDO Dip pipe sender 90 - 0,5 Ohm EU Verstelbaar |
| Nauwkeurigheid: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Verbinding: | AMP mannelijke bladconnector 6,3 x 0,8mm (3x) |
| Verlichtingsverbinding: | AMP mannelijke bladconnector 6,3 x 0,8mm (2x) |
| Bedrijfsspanning: | 21,5 - 30 volt DC |
| Stroomverbruik zonder verlichting: | < 96 mA |
| Ompoolbeveiliging: | Ja |
| Kortsluitingsbescherming: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Afbuigingshoek: | 90° |
| Kleur van de wijzerplaat: | Zwart |
| Wijzerplaatverlichting: | Floodlight 24V - 2 watt Wit - Groen - Rood |
| Wijzer: | Rode achtergrondverlichting |
| Waarschuwingsindicatie: | Geen |
| Programmering: | Geen |
| Model: | Cockpit International |
| Lens: | enkel - Anti-reflectie |
| Standaard rand: | Driehoekig zwart (schroefdraadring) |
| front beschermingsklasse: | IP64 (DIN 40050) - Ozonbestendig - UV-bestendig |
| Achterste beschermingsklasse: | IP42 (DIN 40050) |
| Relatieve luchtvochtigheid: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Bedrijfstemperatuur: | -30°C tot +85°C |
| CE-standaard: | Ja |
| DNV GL Certificering: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Mechanisch schok 8 uur: | Max: 1G - 25Hz - 2000Hz |
| EMC-test: | Volgens EN 13309 en ISO 13766 |
| Nominale positie: | NL 0 tot NL 90 - DIN 16257 |
| Huisvesting: | Plastic vlamvertragend middel |
Datasheet
Specifieke referenties