VDO 230-112-003-013C
| Druk schakelpunt: | 10.00 PSI ± 2,00 PSI |
| Drukbereik: | 0 - 12 Bar |
| Maximale druk: | 30 Bar gedurende 2 seconden |
| Schroefdraad: | 1/8 - 27 NPTF |
| Lengte schroefdraad + moer (L1): | 26 mm |
| Lengte schroefdraad (L2): | 11 mm |
| Koppel: | 30 Nm |
| Bedrijfstemperatuur: | -25 °C tot +120 °C |
| Behuizing: | Hex 27 mm - contactkamer geventileerd |
| Drukmedium: | Olie - Brandstof - Lucht |
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Functie schakelaar: | Contact sluit wanneer druk < 10.00 PSI |
| Drukschakelaar signaal: | enkel-Pool gemeenschappelijke massa |
| Contactreactie: | Langzaam |
| Vermogen drukschakelaar: | Maximaal 5 Watt niet-inductief |
| Drukschakelaar connector: | M4 schroef |
| VDO catalogus voertuigelektronica 2014: | Pagina 131 - 132 |
| Type aansluiting: | Model: 1A7 |
Datasheet
Specifieke referenties