€ 129,55 (Excl. BTW)
VDO 230-112-005-005C
| Druk schakelpunt: | 0.80 Bar ± 0,20 Bar |
| Drukbereik: | 0 - 10 Bar |
| Maximale druk: | 30 Bar gedurende 2 seconden |
| Schroefdraad: | M10 x 1 Conische korte broek |
| Lengte schroefdraad + moer (L1): | 26 mm |
| Lengte schroefdraad (L2): | 11 mm |
| Koppel: | 30 Nm |
| Bedrijfstemperatuur: | -25 °C tot +120 °C |
| Behuizing: | Hex 27 mm - contactkamer ongeventileerd |
| Drukmedium: | Olie - Brandstof - Lucht |
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Schakelfunctie: | Contact sluit wanneer druk < 0,80 Bar |
| Drukschakelaar signaal: | Dubbelpolige geïsoleerde retour |
| Contactreactie: | Langzaam |
| Vermogen drukschakelaar: | Maximaal 5 Watt niet-inductief |
| Drukschakelaar connector: | M4 schroef (2x) |
| VDO catalogus voertuigelektronica 2014: | Pagina 133 - 134 |
| Type aansluiting: | Model: 1D6 |
Datasheet
Specifieke referenties