VDO 230-113-001-008C
| Druk schakelpunt: | 5.40 Bar ± 0,20 Bar |
| Drukbereik: | 0 - 10 Bar |
| Maximale druk: | 30 Bar gedurende 2 seconden |
| Schroefdraad: | M12 x 1,5 |
| Lengte schroefdraad + moer (L1): | 39 mm |
| Lengte schroefdraad (L2): | 12 mm |
| Koppel: | 40 nm |
| Bedrijfstemperatuur: | -25 °C tot +120 °C |
| Behuizing: | rond 45 mm contactkamer geventileerd |
| Drukmedium: | Olie - Brandstof - Lucht |
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Schakelfunctie: | Contact sluit wanneer druk < 5,40 Bar |
| Drukschakelaar signaal: | enkel-Pool gemeenschappelijke massa |
| Contactreactie: | Langzaam |
| Vermogen drukschakelaar: | Maximaal 5 Watt niet-inductief |
| Drukschakelaar connector: | AMP Mannelijk 6,3 x 0,8 mm 90° |
| VDO 2014 catalogus voertuigelektronica: | Pagina 131 - 132 |
| Type aansluiting: | Model: 2C7 |
Datasheet
Specifieke referenties