€ 136,92 (Excl. BTW)
VDO 230-213-002-003C
| Druk schakelpunt: | 10.50 Bar ± 0,30 Bar |
| Drukbereik: | 0 - 15 Bar |
| Maximale druk: | 30 Bar gedurende 2 seconden |
| Schroefdraad: | 1/8 - 27 NPTF |
| Lengte schroefdraad + moer (L1): | 39 mm |
| Lengte schroefdraad (L2): | 11 mm |
| Koppel: | 30 Nm |
| Bedrijfstemperatuur: | -25 °C tot +120 °C |
| Behuizing: | rond 45 mm contactkamer ongeventileerd |
| Drukmedium: | Olie - Brandstof - Lucht |
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Schakelfunctie: | Contact sluit wanneer druk < 10,50 Bar |
| Drukschakelaar signaal: | Dubbelpolige geïsoleerde retour |
| Contactreactie: | Langzaam |
| Vermogen drukschakelaar: | Maximaal 5 Watt niet-inductief |
| Drukschakelaar connector: | M4 Schroef met ringaansluiting (2x) |
| VDO catalogus voertuigelektronica 2014: | Pagina 133 - 134 |
| Type aansluiting: | Model: 2E6 |
Datasheet
Specifieke referenties