€ 67,95 (Excl. BTW)
VDO 2801200005301
| Druk meetbereik: | 0 - 10 Bar 0 - 145 PSI 0 - 1000 KPa |
| Maximale druk: | 30 Bar gedurende 2 seconden |
| Schroefdraad: | M12 x 1,5 |
| Lengte schroefdraad + moer (L1): | 28 mm |
| Lengte schroefdraad (L2): | 11 mm |
| Koppel: | 40 Nm |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 °C tot +125 °C |
| Drukmedium: | Olie - Brandstof - Lucht |
| Bedrijfsspanning: | 18 - 32 V DC |
| Bereik uitgangsspanning: | 0.5 - 4.5 V |
| Druksensor signaal: | Dubbelpolige geïsoleerde retour |
| Waarschuwingscontact: | Geen |
| Optioneel waarschuwingscontact: | VDO A2C59510886 Makepoint Schakelaar |
| Drukopnemer connector: | Bajonet ISO15170 |
| VDO 2014 catalogus voertuigelektronica: | Pagina 163 |
| Type aansluiting: | EPS |
| VDO En Du Drukzenders Tabellen: | Niet gespecificeerd door VDO |
Datasheet
Specifieke referenties