€ 84,05 (Excl. BTW)
VDO 360-081-030-028C
| Druk meetbereik: | 0 - 5 Bar 0 - 72,5 PSI 0 - 500 KPa |
| Maximale druk: | 30 Bar in 2 seconden |
| Thread: | M14 x 1,5 |
| Lengte schroefdraad + moer (L1): | 20,5 mm |
| Draadlengte (L2): | 12 mm |
| Koppel: | 60 Nm |
| Bedrijfstemperatuur: | -25 °C tot +100 °C |
| Drukmedium: | Olie - Brandstof - Lucht |
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Weerstandbereik: | 10 - 184 ohm |
| Druksensor signaal: | enkel-Poolgemeenschappelijke grond |
| Waarschuwingscontact: | 0,50 Bar ± 0,15 Bar |
| Waarschuwingscontact-schakelcapaciteit: | Maximaal 5 watt niet-inductief |
| Waarschuwingscontactfuncties: | Sluit met dalende druk |
| Drukzenderconnector: | M4 kunststof gekrulde moer |
| Waarschuwingscontactconnector: | M4 kunststof gekrulde moer |
| VDO Voertuigelektronica catalogus 2014: | Pagina 123 - 125 |
| Soort verbinding: | A |
| VDO En du Pressure Senders Tables: | VDO Datasheet tabel 3 |
Datasheet
Specifieke referenties