€ 85,10 (Excl. BTW)
VDO 360-081-030-030C
| Druk meetbereik: | 0 - 10 Bar 0 - 145 PSI 0 - 1000 KPa |
| Maximale druk: | 30 Bar gedurende 2 seconden |
| Schroefdraad: | M14 x 1,5 |
| Lengte schroefdraad + moer (L1): | 20.5 mm |
| Lengte schroefdraad (L2): | 12 mm |
| Koppel: | 60 Nm |
| Bedrijfstemperatuur: | -25 °C tot +100 °C |
| Drukmedium: | Olie - Brandstof - Lucht |
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Weerstandsbereik: | 10 - 184 Ohm |
| Druksensor signaal: | enkel-Pool gemeenschappelijke massa |
| Waarschuwingscontact: | 0.70 Bar ± 0,15 Bar |
| Schakelvermogen waarschuwingscontact: | Maximaal 5 Watt niet-inductief |
| Kenmerken waarschuwingscontact: | Sluit bij dalende druk |
| Aansluiting drukzender: | M4 Kunststof kartelmoer |
| Connector waarschuwingscontact: | M4 Plastic kartelmoer |
| VDO 2014 catalogus voertuigelektronica: | Pagina 123 - 125 |
| Type aansluiting: | A |
| VDO En Du Drukzenders Tabellen: | VDO Gegevensblad tabel 4 |
Datasheet
Specifieke referenties