€ 86,88 (Excl. BTW)
VDO 360-081-032-003C
| Druk meetbereik: | 0 - 10 Bar 0 - 145 PSI 0 - 1000 KPa |
| Maximale druk: | 30 Bar gedurende 2 seconden |
| Schroefdraad: | M10 x 1 conische korte broek |
| Lengte schroefdraad + moer (L1): | 19.5 mm |
| Lengte schroefdraad (L2): | 11 mm |
| Koppel: | 30 Nm |
| Bedrijfstemperatuur: | -25 °C tot +100 °C |
| Drukmedium: | Olie - Brandstof - Lucht |
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Weerstandsbereik: | 10 - 184 Ohm |
| Druksensor signaal: | Dubbelpolige geïsoleerde retour |
| Waarschuwingscontact: | Geen |
| Optioneel waarschuwingscontact: | VDO A2C59510886 Makepoint Schakelaar |
| Stekker drukopnemer: | M4 Kunststof kartelmoer (2x) |
| VDO 2014 catalogus voertuigelektronica: | Pagina 126 - 127 |
| Type aansluiting: | A |
| VDO En Du Drukzenders Tabellen: | VDO Gegevensblad tabel 4 |
Datasheet
Specifieke referenties