€ 103,20 (Excl. BTW)
| Druk meetbereik: | 0 - 25 Bar 0 - 362 PSI 0 - 2500 KPa |
| Maximale druk: | 50 Bar gedurende 2 seconden |
| Schroefdraad: | 1/8 - 27 NPTF |
| Lengte schroefdraad + moer (L1): | 20.5 mm |
| Lengte schroefdraad (L2): | 12 mm |
| Koppel: | 30 Nm |
| Bedrijfstemperatuur: | -25 °C tot +100 °C |
| Drukmedium: | Olie - Brandstof - Lucht |
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Weerstandsbereik: | 10 - 184 Ohm |
| Druksensor signaal: | enkel-Pool gemeenschappelijke massa |
| Waarschuwingscontact: | Geen |
| Optioneel waarschuwingscontact: | VDO A2C59510886 Makepoint Schakelaar |
| Stekker drukopnemer: | M4 AMP Mannelijk 6,3 x 0,8 mm 90° |
| VDO 2014 catalogus voertuigelektronica: | Pagina 121 - 122 |
| Type aansluiting: | C |
| VDO En Du Drukzenders Tabellen: | VDO Gegevensblad tabel 6 |
Datasheet
Specifieke referenties