€ 86,93 (Excl. BTW)
| Druk meetbereik: | 0 - 2 Bar 0 - 29 PSI 0 - 200 KPa |
| Maximale druk: | 30 Bar gedurende 2 seconden |
| Schroefdraad: | 1/8 - 27 NPTF |
| Lengte schroefdraad + moer (L1): | 19.5 mm |
| Lengte schroefdraad (L2): | 11 mm |
| Koppel: | 30 Nm |
| Bedrijfstemperatuur: | -25 °C tot +100 °C |
| Drukmedium: | Olie - Brandstof - Lucht |
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Weerstandsbereik: | 10 - 184 Ohm |
| Druksensor signaal: | Dubbelpolige geïsoleerde retour |
| Waarschuwingscontact: | Geen |
| Optioneel waarschuwingscontact: | VDO A2C59510886 Makepoint Schakelaar |
| Drukopnemer connector: | M4 AMP Mannelijk 6,3 x 0,8 mm 50° |
| VDO 2014 catalogus voertuigelektronica: | Pagina 126 - 127 |
| Type aansluiting: | C |
| VDO En Du Drukzenders Tabellen: | VDO Gegevensblad tabel 1 |
Datasheet
Specifieke referenties