VDO 360-081-029-010K
| Druk meetbereik: | 0 - 10 Bar 0 - 145 PSI 0 - 1000 KPa |
| Maximale druk: | 30 Bar in 2 seconden |
| Thread: | M10 x 1 taps toelopende shorts |
| Lengte schroefdraad + moer (L1): | 19,5 mm |
| Draadlengte (L2): | 11 mm |
| Koppel: | 30 Nm |
| Bedrijfstemperatuur: | -25 °C tot +100 °C |
| Drukmedium: | Olie - Brandstof - Lucht |
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Weerstandbereik: | 10 - 184 ohm |
| Druksensor signaal: | enkel-Poolgemeenschappelijke grond |
| Waarschuwingscontact: | Geen |
| Optioneel waarschuwingscontact: | VDO A2C59510886 Makepoint-schakelaar |
| Drukzenderconnector: | M4 kunststof gekrulde moer |
| VDO Voertuigelektronica catalogus 2014: | Pagina 121 - 122 |
| Soort verbinding: | A |
| VDO En du Pressure Senders Tables: | VDO Datasheet tabel 4 |
Datasheet
Specifieke referenties