€ 56,76 (Excl. BTW)
| Druk meetbereik: | 0 - 5 Bar 0 - 72,5 PSI 0 - 500 KPa |
| Maximale druk: | 30 Bar in 2 seconden |
| Thread: | M18 x 1,5 |
| Lengte schroefdraad + moer (L1): | 20,5 mm |
| Draadlengte (L2): | 12 mm |
| Koppel: | 100 Nm |
| Bedrijfstemperatuur: | -25 °C tot +100 °C |
| Drukmedium: | Olie - Brandstof - Lucht |
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Weerstandbereik: | 10 - 184 Ohm |
| Druksensor signaal: | enkel-Poolgemeenschappelijke grond |
| Waarschuwingscontact: | Geen |
| Optioneel waarschuwingscontact: | VDO A2C59510886 Makepoint-schakelaar |
| Drukzenderconnector: | M4 kunststof gekrulde moer |
| VDO Voertuigelektronica catalogus 2014: | Pagina 121 - 122 |
| Soort verbinding: | A |
| VDO En du Pressure Senders Tables: | VDO Datasheet tabel 3 |
Datasheet
Specifieke referenties