€ 108,05 (Excl. BTW)
VDO 2801126198351
| Druk meetbereik: | 0 - 25 Bar 0 - 362 PSI 0 - 2500 KPa |
| Maximale druk: | 50 Bar in 2 seconden |
| Thread: | 1/8 - 27 NPTF |
| Lengte schroefdraad + moer (L1): | 19,5 mm |
| Draadlengte (L2): | 11 mm |
| Koppel: | 50 Nm |
| Bedrijfstemperatuur: | -25 °C tot +100 °C |
| Drukmedium: | Olie - Brandstof - Lucht |
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Weerstandbereik: | 5 - 90 Ohm |
| Druksensor signaal: | enkel-Pole gemeenschappelijke aarde dubbelstation |
| Waarschuwingscontact: | Geen |
| Optioneel waarschuwingscontact: | VDO A2C59510886 Makepoint-schakelaar |
| Drukzenderconnector: | M4 AMP Mannelijk 6,3 x 0,8 mm 50° |
| VDO Voertuigelektronica catalogus 2014: | Pagina 121 - 122 |
| Soort verbinding: | C |
| VDO En du Pressure Senders Tables: | VDO Datasheet tabel 6 |
Datasheet
Specifieke referenties