€ 100,12 (Excl. BTW)
VDO 232-011-017-148D
| Temperatuur schakelpunt: | 35 °C ± 3 °C |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 120 °C |
| Schroefdraad: | M14 x 1,5 |
| Lengte schakelelement + schroefdraad (L): | 29 mm |
| Diameter sensor: | 10 mm |
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Schakelfunctie: | Contact sluit wanneer temperatuur > 35 °C |
| Temperatuurschakelaar signaal: | enkel-Pool gemeenschappelijke massa |
| Contactreactie: | Langzaam |
| Capaciteit temperatuurschakelaar: | Maximaal 1,2 - 3 Watt niet-inductief |
| Aansluiting temperatuurschakelaar: | AMP Mannelijk 6,3 x 0,8 mm |
| VDO 2014 catalogus voertuigelektronica: | Pagina 148 - 150 |
| Type aansluiting: | Model: A |
Datasheet
Specifieke referenties