€ 142,21 (Excl. BTW)
VDO 232-011-005-003D
| Temperatuur schakelpunt: | 90 °C ± 3 °C |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 120 °C |
| Schroefdraad: | M10 x 1,5 |
| Lengte schakelelement + schroefdraad (L): | 38.5 mm |
| Diameter sensor: | 6.9 mm |
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Schakelfunctie: | Contact sluit wanneer temperatuur > 90 °C |
| Temperatuurschakelaar signaal: | enkel-Pool gemeenschappelijke massa |
| Contactreactie: | Langzaam |
| Capaciteit temperatuurschakelaar: | Maximaal 1,2 - 3 Watt niet-inductief |
| Aansluiting temperatuurschakelaar: | M4 zeskant |
| VDO 2014 catalogus voertuigelektronica: | Pagina 148 - 150 |
| Type aansluiting: | Model: E |
Datasheet
Specifieke referenties