€ 261,45 (Excl. BTW)
VDO X10-232-001-009
| Temperatuur schakelpunt: | 100 °C ± 3 °C |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 110 °C |
| Schroefdraad: | M18 x 1,5 |
| Lengte schakelelement + schroefdraad (L): | 35.5 mm |
| Diameter sensor: | 8 mm |
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Schakelfunctie: | Contact sluit wanneer temperatuur > 100 °C |
| Temperatuurschakelaar signaal: | Dubbelpolige geïsoleerde retour |
| Contactreactie: | Langzaam |
| Capaciteit temperatuurschakelaar: | Maximaal 100 Watt |
| Aansluiting temperatuurschakelaar: | AMP Mannelijk 6,3 x 0,8 mm (2x) |
| VDO 2014 catalogus voertuigelektronica: | Pagina 151 |
| Type aansluiting: | Model: A |
Datasheet
Specifieke referenties