€ 281,10 (Excl. BTW)
VDO X10-232-001-006
| Temperatuur schakelpunt: | 96 °C ± 3 °C |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 110 °C |
| Schroefdraad: | 1/2-14 NPTF |
| Lengte schakelelement + schroefdraad (L): | 43.5 mm |
| Diameter sensor: | 8 mm |
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Schakelfunctie: | Contact sluit wanneer temperatuur > 96 °C |
| Temperatuurschakelaar signaal: | Dubbelpolige geïsoleerde retour |
| Contactreactie: | Langzaam |
| Capaciteit temperatuurschakelaar: | Maximaal 100 Watt |
| Aansluiting temperatuurschakelaar: | AMP Mannelijk 6,3 x 0,8 mm (2x) |
| VDO 2014 catalogus voertuigelektronica: | Pagina 151 |
| Type aansluiting: | Model: C |
Datasheet
Specifieke referenties