Beschrijving buitenluchttemperatuurzender:
VDO 323 801 008 002D vol technische specificaties:
Mechanisch kenmerken:
| Temperatuur meetbereik: | -25 °C tot +50 °C |
| Minimum - Maximum bedrijfstemperatuur: | -40 °C tot +85 °C |
| Temperatuurmedium: | Lucht |
Elektrische kenmerken:
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Weerstandswaarde: | 0 °C = 1,892 Ohm |
| Temperatuursensor signaal: | enkel-Pool gemeenschappelijke massa |
| Waarschuwingscontact: | Geen |
| Optioneel waarschuwingscontact: | VDO A2C59510886 Makepoint Schakelaar |
| Connector temperatuurzender: | M4 zeskantmoer |
Datasheets en tabellen:
| VDO 2014 catalogus voertuigelektronica: | Pagina 144 |
| VDO En Du temperatuursensoren tabellen: | 13 |
Retail verpakking:
- VDO VDO 323 801 008 002D Temperatuursensor
- VDO Sensoren worden - tenzij anders vermeld - geleverd zonder aansluitmateriaal
323-801-008-002D
Datasheet
- Temperatuur Meetbereik
- -25 °C tot 50 °C
- Waarschuwings contact
- Geen
- Voedingsspanning
- 6 - 24 Volt DC
- Verpakking
- VDO Sensor retail verpakking
- Toepassing
- VDO Motorcontrole
- Signaal analoog
- 0°C is 1.892 ± 102 Ohm
- Sensor signaal
- Geïsoleerd van massa
Min aan massa
- Schroefdraad
- M10 x 1 Male
- Land van oorsprong
- Tsjechië
- Functionaliteit
- Buitentemperatuur
- Connector type
- M4 Zeskantmoer
- Communicatie
- Analoog
- Categorie
- Temperatuursensoren
- Artikel status
- Vervallen product
- Alternatieve notatie
- 323 801 008 002D
323/801/8/2D
Specifieke referenties
- ean13
- 4103590925428
- MPN
- 323-801-008-002D