€ 22,67 (Excl. BTW)
VDO A2C5218492280
| Temperatuur meetbereik: | +50°C tot +150°C |
| Minimale - Maximale bedrijfstemperatuur: | -40 °C tot +180 °C |
| Schroefdraad: | 1/8-27 NPTF |
| Lengte afleesapparaat + schroefdraad (L): | 22 mm |
| Diameter sensor: | 8.2 mm |
| Koppel: | 10 Nm |
| Temperatuurmedium: | Koelvloeistof - Water - Lucht - Motorolie - Transmissieolie - Brandstof |
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Weerstandsbereik: | 322.8 - 18,6 Ohm |
| Temperatuursensor signaal: | enkel-Pool gemeenschappelijke massa |
| Waarschuwingscontact: | Geen |
| Optioneel waarschuwingscontact: | VDO A2C59510886 Makepoint Schakelaar |
| Connector temperatuurzender: | AMP Mannelijk T-model 6,3 x 0,8 mm |
| VDO 2014 catalogus voertuigelektronica: | Pagina 136 - 137 |
| Type aansluiting: | C |
| VDO En Du Temperatuurzenders Tabellen: | VDO tabel: 2 |
| Temperatuur 100 °C > Weerstand: | 100 °C = 61,92 Ohm ± 5,49 Ohm |
Datasheet
Specifieke referenties