€ 20,17 (Excl. BTW)
VDO 323-801-001-026N
| Temperatuur meetbereik: | +40 °C tot +120 °C |
| Minimum - Maximum bedrijfstemperatuur: | -40 °C tot +150 °C |
| Schroefdraad: | M14 x 1,5 |
| Lengte afleesapparaat + schroefdraad (L): | 29 mm |
| Diameter sensor: | 9 mm |
| Koppel: | 20 Nm |
| Temperatuur medium: | Koelvloeistof - Water - Lucht - Motorolie - Transmissieolie - Brandstof |
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Weerstandsbereik: | 287.4 - 22,7 Ohm |
| Temperatuursensor signaal: | enkel-Pool gemeenschappelijke massa |
| Waarschuwingscontact: | Geen |
| Optioneel waarschuwingscontact: | VDO A2C59510886 Makepoint Schakelaar |
| Stekker temperatuurzender: | M4 Plastic kartelmoer |
| VDO 2014 catalogus voertuigelektronica: | Pagina 136 - 137 |
| Type aansluiting: | E |
| VDO En Du Temperatuurzenders Tabellen: | VDO tabel: 1 |
| Temperatuur 100 °C > Weerstand: | 100 °C = 38,47 Ohm ± 2,98 Ohm |
Datasheet
Specifieke referenties