search
Beschrijving Cockpit International Temperatuurmeter:
VDO Cockpit International 397 015 003C specificaties:
Maten en montage:
| Installatie (Gat) diameter en Buitendiameter: | 52 mm - 2 1/16 Inch en 59,25 mm - 2 1/3 Inch |
| Inbouwdiepte: | 67.5 mm |
| Hoogte vergrendeling met Spinlock moer: | niet beschikbaar |
| Hoogte vergrendeling met beugel: | 0.5 mm - 8 mm |
| Inbouwspots: | Geen |
Functionaliteit:
| Uitlaattemperatuurbereik: | +100°C tot +900°C |
| Sensor signaal uitlaatgastemperatuur meter: | VDO 37 mV Thermokoppel type K |
| Nauwkeurigheid: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Aansluiting: | AMP Male bladconnector 6,3 x 0,8mm (3x) |
| Aansluiting verlichting: | AMP mannelijke mesconnector 6,3 x 0,8mm (2x) |
Stroomvoorziening:
| Bedrijfsspanning: | 11 - 16 Volt DC |
| Stroomverbruik zonder verlichting: | 131 mA |
| Ompoolbeveiliging: | Ja |
| Bescherming tegen kortsluiting: | Niet gespecificeerd door VDO |
Wijzerplaat & Wijzer:
| Afbuigingshoek: | 90° |
| Kleur wijzerplaat: | Zwart |
| Wijzerplaatverlichting: | Schijnwerper 12V - 3,4 Watt Wit - Groen - Rood en 24V - 3 Watt - Optioneel |
| Wijzer: | Rode achtergrondverlichting |
| Waarschuwingsindicatie: | Geen |
| Programmering: | Geen |
Ontwerp:
| Model: | Cockpit Internationaal |
| Lens: | enkel - Antireflecterend |
| Standaard bezel: | Driehoekig zwart (ring met schroefdraad) |
Bescherming en normen:
| front beschermingsklasse: | IP64 (DIN 40050) - Bestand tegen ozon - Bestand tegen UV-straling |
| Achterzijde beschermingsklasse: | IP42 (DIN 40050) |
| Relatieve vochtigheid: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Bedrijfstemperatuur: | -30°C tot +85°C |
| CE-norm: | Ja |
| DNV GL Certificering: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Mechanisch schok 8 uur: | Max: 1G - 25Hz - 2000Hz |
| EMC-test: | Volgens EN 13309 en ISO 13766 |
| Nominale positie: | NL 0 tot NL 90 - DIN 16257 |
| Behuizing: | Kunststof vlamvertragend |
Retail verpakking:
- VDO Cockpit International 397 015 003C Temperatuurmeter
- VDO N03-320-264 Uitlaatthermokoppel type K inbegrepen
- VDO N03-320-268 Thermokoppel kabel 6m inbegrepen li>Stalen beugel verzinkt en gechromateerd
397-015-003C
Datasheet
- Waarschuwings indicatie
- Geen
- Voedingsspanning
- 11 - 16 Volt DC
- Verpakking
- VDO Instrument OEM verpakking
- Toepassing
- VDO Motorcontrole
- Signaal analoog
- 0 - 37 mV TC
- Serie
- VDO Cockpit International
- Lens
- Kunststof enkel ontspiegeld
- Land van oorsprong
- Zwitserland
- Kleur
- Zwart
- IP Klasse front
- IP64 (DIN 40050)
- Inbouwmaat
- 52 mm - 2 1/16 Inch
- Functionaliteit
- Uitlaatgastemperatuur
- Frontring verwisselbaar
- Ja - Speciaal gereedschap vereist
- Frontring model
- Zwart driehoek
- Communicatie
- Analoog
- Categorie
- Temperatuurmeters
- Artikel status
- Vervallen product
- Opvolger
- 2801000015301
Specifieke referenties
- MPN
- 397-015-003C
Je bent misschien ook geïnteresseerd in
VDO 397-015-003C
- Kleur: Zwart
- Diameter paneelopening: 52 mm - 2 1/16"
- Bereik: +100°C tot +900°C
- Bedrijfsspanning: 12 Volt DC
- 5 Stuks pack pyrometer kit