Beschrijving Cockpit Internationale temperatuurmeter:
VDO Cockpit International 310 030 002G specificaties:
Afmetingen en montage:
| Installatie (gat) diameter en buitendiameter: | 52 mm - 2 1/16 Inch en 59,25 mm - 2 1/3 Inch |
| Installatiediepte: | 67,5 mm |
| Vergrendelingshoogte met Spinlock-moer: | niet beschikbaar |
| Vergrendelingshoogte met beugel: | 0,5 mm - 8 mm |
| Flushmount: | Geen |
Functionaliteit:
| Coolant temperature bereik: | +40°C tot +120°C |
| Sensor signaal coolant temperature meter: | VDO NTC-thermistor 287,4-22,7 ohm |
| Nauwkeurigheid: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Verbinding: | AMP Mannelijke bladconnector 6,3 x 0,8 mm (3x) |
| Verlichtingsverbinding: | AMP Mannelijke bladconnector 6,3 x 0,8 mm (2x) |
Voeding:
| Bedrijfsspanning: | 11 - 16 volt DC |
| Stroomverbruik zonder verlichting: | 131 mA |
| Ompoolbeveiliging: | Ja |
| Kortsluitingsbescherming: | Niet gespecificeerd door VDO |
Dial & Wijzer:
| Afbuigingshoek: | 90° |
| Kleur van de wijzerplaat: | Zwart |
| Wijzerplaatverlichting: | Floodlight 12V - 3,4 Watt Wit - Groen - Rood en 24V - 3 Watt - Optioneel |
| Wijzer: | Rode achtergrondverlichting |
| Waarschuwingsindicatie: | Geen |
| Programmering: | Geen |
Ontwerp:
| Model: | Cockpit International |
| Lens: | enkel - Anti-reflectie |
| Standaard rand: | Driehoekig zwart (schroefdraadring) |
Beschermings- en standaarden:
| front beschermingsklasse: | IP64 (DIN 40050) - Ozonbestendig - UV-bestendig |
| Achterste beschermingsklasse: | IP42 (DIN 40050) |
| Relatieve luchtvochtigheid: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Bedrijfstemperatuur: | -30°C tot +85°C |
| CE-standaard: | Ja |
| DNV GL Certificering: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Mechanisch schok 8 uur: | Max: 1G - 25Hz - 2000Hz |
| EMC-test: | Volgens EN 13309 en ISO 13766 |
| Nominale positie: | NL 0 tot NL 90 - DIN 16257 |
| Huisvesting: | Plastic vlamvertragend middel |
Retail pakket:
- VDO Cockpit International A2C6252944466 temperatuurmeter
- Stalen beugel verzinkt en gechromatiseerd
- Afzonderlijke materiaalvolgorde verbinden
310-030-006G
Datasheet
- Waarschuwings indicatie
- Geen
- Voedingsspanning
- 11 - 16 Volt DC
- Toepassing
- VDO Motorcontrole
- Signaal analoog
- 287.4 - 22.7 Ohm
- Serie
- VDO Cockpit International
- Lens
- Kunststof enkel ontspiegeld
- Land van oorsprong
- Maleisië*
- Kleur
- Zwart
- IP Klasse front
- IP64 (DIN 40050)
- Inbouwmaat
- 52 mm - 2 1/16 Inch
- Frontring verwisselbaar
- Ja - Speciaal gereedschap vereist
- Frontring model
- Zwart driehoek
- Communicatie
- Analoog
- Categorie
- Temperatuurmeters
- Artikel status
- Vervallen product
Specifieke referenties
- MPN
- 310-030-006G
Je bent misschien ook geïnteresseerd in
VDO 310-030-006G
- Kleur: Zwart
- Paneelgatdiameter: 52 mm - 2 1/16"
- Dubbele schaal
- Bereik: +40°C tot +120°C en 100 tot 250 °F
- Bedrijfsspanning: 12 volt DC
- Retail pakket 1 Temperatuurmeter