Beschrijving Cockpit International Tijd Klok:
VDO Cockpit International 370 214 031 003G specificaties:
Maten en montage:
| Installatie (Gat) diameter en Buitendiameter: | 52 mm - 2 1/16 Inch en 59,25 mm - 2 1/3 Inch |
| Installatiediepte: | 53 mm |
| Hoogte vergrendeling met Spinlock moer: | 0.5 mm - 20 mm |
| Hoogte vergrendeling met beugel: | niet beschikbaar |
| Inbouw: | Geen |
Functionaliteit:
| Meetbereik: | 0 - 12 H |
| Tijd afstelling: | Drukknop |
| Nauwkeurigheid: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Aansluiting: | AMP mannelijke bladconnector 6,3 x 0,8mm (2x) |
| Aansluiting verlichting: | AMP mannelijke mesconnector 6,3 x 0,8mm |
Stroomvoorziening:
| Bedrijfsspanning: | 21.5 - 30 Volt DC |
| Stroomverbruik zonder verlichting: | < 23 mA |
| Ompoolbeveiliging: | Ja |
| Bescherming tegen kortsluiting: | Niet gespecificeerd door VDO |
Wijzerplaat & Wijzer:
| Afbuigingshoek: | 360° |
| Kleur wijzerplaat: | Zwart |
| Wijzerplaatverlichting: | Schijnwerper 12V - 3,4 Watt Wit - Groen - Rood en 24V - 3 Watt - Optioneel |
| Wijzer: | Rode achtergrondverlichting |
| Waarschuwingsindicatie: | Geen |
| Programmering: | Geen |
Ontwerp:
| Model: | Cockpit Internationaal |
| Lens: | enkel - Antireflecterend |
| Standaard bezel: | Driehoekig zwart (ring met schroefdraad) |
Bescherming en normen:
| front beschermingsklasse: | IP64 (DIN 40050) - Bestand tegen ozon - Bestand tegen UV-straling |
| Achterzijde beschermingsklasse: | IP42 (DIN 40050) |
| Relatieve vochtigheid: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Bedrijfstemperatuur: | -30°C tot +85°C |
| CE-norm: | Ja |
| DNV GL Certificering: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Mechanisch schok 8 uur: | Max: 1G - 25Hz - 2000Hz |
| EMC-test: | Volgens EN 13309 en ISO 13766 |
| Nominale positie: | NL 0 tot NL 90 - DIN 16257 |
| Behuizing: | Kunststof vlamvertragend |
Retail verpakking:
- VDO Cockpit International 370 214 031 003G Klok
- Spinlock moer
- Aansluitmateriaal apart bestellen
370-214-031-003G
Datasheet
- Meetbereik
- 0 - 12 H
- Waarschuwings indicatie
- Geen
- Voedingsspanning
- 21.5 - 30 Volt DC
- Verpakking
- VDO Instrument retail
- Toepassing
- VDO Navigatie
- Serie
- VDO Cockpit International
- Lens
- Kunststof enkel ontspiegeld
- Land van oorsprong
- Maleisië
- Kleur
- Zwart
- IP Klasse front
- IP64 (DIN 40050)
- Inbouwmaat
- 52 mm - 2 1/16 Inch
- Functionaliteit
- Tijd
- Frontring verwisselbaar
- Ja - Speciaal gereedschap vereist
- Frontring model
- Zwart driehoek
- Communicatie
- Analoog
- Categorie
- Tijdklokken
- Artikel status
- Bestelbaar
Specifieke referenties
- ean13
- 4103590691651
- MPN
- 370-214-031-003G