€ 100,21 (Excl. BTW)
| Schroefdraad: | M18 x 1,5 Mannelijk |
| Frequentie: | 250 Hz = 15.000 Pulsen per minuut |
| Bedrijfstemperatuur: | -30°C tot +140°C |
| Totale lengte afzender (L4): | 71.5 mm |
| Lengte afzender (L1): | 18 mm |
| Lengte afzender (L2): | 35 mm |
| Lengte afzender (L3): | 36.15 - 35,80 mm |
| Bedrijfsspanning: | Onafhankelijk |
| Signaal uitgang: | Geïsoleerde retour |
| Aansluiting: | Connector 2-polig Kostal M24 x 1 Pin diameter 4 mm |
| Interne weerstand: | 1.050 Ohm ± 100 Ohm |
| 2010 EU VDO Sensoren Catalogus Download | Pagina 64 - 65 |
| Afbeelding: | A |
| MAN Artikelnummer: | 81.25909-0015 |
| MERCEDES-BENZ Onderdeelnummer: | 001 153 78 28 |
Datasheet
Specifieke referenties