€ 109,23 (Excl. BTW)
| Schroefdraad: | M18 x 1,5 Mannelijk |
| Frequentie: | 250 Hz = 15.000 Pulsen per minuut |
| Bedrijfstemperatuur: | -30°C tot +140°C |
| Totale lengte afzender (L4): | 63 mm |
| Lengte afzender (L1): | 24.9 mm |
| Lengte afzender (L2): | 26.5 mm |
| Lengte afzender (L3): | 27.65 - 27,30 mm |
| Bedrijfsspanning: | Onafhankelijk |
| Signaal uitgang: | Geïsoleerde retour |
| Aansluiting: | Connector 2-polig Kostal M24 x 1 Pin diameter 4 mm |
| Interne weerstand: | 1.050 Ohm ± 100 Ohm |
| 2010 EU VDO Sensoren Catalogus Download | Pagina 64 - 65 |
| Afbeelding: | A |
| DAF Onderdeelnummer: | 0103405 |
| IVECO Onderdeelnummer: | 931870 |
| MAGIRUS Onderdeelnummer: | 931870 |
| MERCEDES-BENZ Onderdeelnummer: | 002 542 26 17 |
| SCANIA Artikelnummer: | 340025 |
| Volvo Artikelnummer: | 4780941 |
Datasheet
Specifieke referenties