€ 123,24 (Excl. BTW)
VDO 340-804-005-018C
| Schroefdraad: | M18 x 1,5 Mannelijk |
| Frequentie: | 250 Hz = 15.000 Pulsen per minuut |
| Bedrijfstemperatuur: | -30°C tot +140°C |
| Totale lengte afzender (L4): | 82.2 mm |
| Lengte afzender (L1): | 18 mm |
| Lengte afzender (L2): | 45.7 mm |
| Lengte afzender (L3): | 46.95 - 46,45 mm |
| Bedrijfsspanning: | Onafhankelijk |
| Signaal uitgang: | Geïsoleerde retour |
| Aansluiting: | Connector 2-polig Kostal M24 x 1 Pin diameter 4 mm |
| Interne weerstand: | 1.050 Ohm ± 100 Ohm |
| 2010 EU VDO Sensoren Catalogus Download | Pagina 64 - 65 |
| Afbeelding: | A |
| MERCEDES-BENZ Onderdeelnummer: | 006 542 88 17 |
| ZF onderdeelnummer: | 0501 309 561 |
Datasheet
Specifieke referenties