Beschrijving Inductieve snelheidsmeter en tachosensor:
VDO 340 804 007 011C vol technische specificaties:
Mechanisch kenmerken:
| Schroefdraad: | M18 x 1,5 Mannelijk |
| Frequentie: | 250 Hz = 15.000 Pulsen per minuut |
| Bedrijfstemperatuur: | -25°C tot +140°C |
| Totale lengte afzender (L4): | 70 mm |
| Lengte afzender (L1): | 33 mm |
| Lengte afzender (L2): | 34 mm |
| Lengte afzender (L3): | 35.1 ± 0,1 mm |
Elektrische kenmerken:
| Bedrijfsspanning: | Onafhankelijk |
| Signaal uitgang: | Geïsoleerde retour |
| Aansluiting: | Blad 2 x 6,3 x 0,8 mm |
| Interne weerstand: | 1.050 Ohm ± 100 Ohm |
Datasheets en Tabellen:
| 2010 EU VDO Sensoren Catalogus Download | Pagina 64 - 65 |
| Afbeelding: | C1 |
VDO Sender 340-804-007-011C vervangt OEM-nummer fabrikant:
| CLAAS Onderdeelnummer: | 06768350 |
OEM (100 stuks) verpakking:
- VDO 340-804-007-011C Inductieve tacho - snelheidsopnemer
- VDO Sensoren worden - tenzij anders vermeld - geleverd zonder aansluitmateriaal
340-804-007-011C
Datasheet
- Meetbereik
- 0 - 250 Hz
- Verpakking
- VDO Sensor OEM bulk verpakking
- Toepassing
- VDO Motorcontrole
- Sensor type
- RPM Inductie
- Sensor signaal
- Geïsoleerd van massa
- Schroefdraad
- M18 x 1.5 Male
- Land van oorsprong
- Tsjechië
- Functionaliteit
- Inductie sensoren
- Connector type
- Vlakstekker 6.3 x 0.8 mm
- Categorie
- Inductie sensoren
- Artikel status
- Bestelbaar
- Alternatieve notatie
- 340 804 007 011C
340/804/7/11C
Specifieke referenties
- ean13
- 410359069047
- MPN
- 340-804-007-011C