€ 57,31 (Excl. BTW)
Veratron A2C59512458
De ViewLine voltmeter geeft de status van de generator en accu en hun belastingen op een spanningsschaal weer. Waarden die de normale laadspanningen overschrijden, kunnen daarom exact worden gemonitord.
| Installatie (gat) diameter en buitendiameter: | 52 mm - 2 1/16 Inch en 59 mm - 2 1/3 Inch |
| Installatiediepte: | 50 mm |
| Vergrendelingshoogte met Spinlock-moer: | 0,5 mm - 20 mm |
| Vergrendelingshoogte met beugel: | 2 mm - 15 mm (optioneel) |
| Flushmount: | Optionele kit A2C59510864 |
| Voltmetermeetbereik: | 18 tot 32V DC |
| Signaal ingangsvoltmeter: | 0 tot 32 V DC Accu vermogen |
| Nauwkeurigheid: | < 3,6 hoekgraden |
| Verbinding: | Hirschmann 8-pins MQS-connector |
| Bedrijfsspanning: | 18 tot 32 volt DC |
| Huidig verbruik: | < 140 mA inclusief waarschuwings-LED |
| Ompoolbeveiliging: | Ja - 5 minuten |
| Kortsluitingsbescherming: | Ja - 1 minuut |
| Afbuigingshoek: | 90° |
| Kleur van de wijzerplaat: | Zwart |
| Wijzerplaatverlichting: | Amber LED-achtergrondverlichting 605nm |
| Wijzer: | Witte LED-achtergrondverlichting |
| Waarschuwings-LED: | Rood (632nm) |
| Programmering: | Veratron USB-softwarekit |
| Model: | Veratron ViewLine Marine |
| Lens: | Dual - Anti-reflectie - Anti-Mist |
| Standaard rand: | rond zwart (Verwisselbaar) |
| Voorganger: | N02-411-302 |
| front beschermingsklasse: | IP67 (IEC 60529) |
| Achterste beschermingsklasse: | IP52 |
| Relatieve luchtvochtigheid: | Maximaal 95% |
| Bedrijfstemperatuur: | -30°C tot +80°C (Plastic rand) |
| CE-standaard: | Ja |
| DNV GL Certificering: | Ja |
| Mechanisch schok continu: | 25G - 6ms - 1Hz |
| Mechanisch enkel schok | 100G - 11ms |
| Vrije valtest: | 1 meter - 3x |
| Huisverlichting met vlamremmen: | UL94-VD |
Datasheet
Specifieke referenties
Je bent misschien ook geïnteresseerd in