Beschrijving Ø54mm Buisvormige brandstofsensor:
VDO 224 011 000 370G vol technische specificaties:
Mechanisch kenmerken:
| Buislengte: | 370 mm ± 2,0 mm |
| Minimale tankdiepte: | 370 mm ± 2,0 mm + 4,0 mm |
| Steunveer: | Geen |
| Montageflens: | 5-gaats SAE 54 mm |
| Bedrijfstemperatuur: | -25 °C tot +65 °C |
| Brandstof: | Olie - petroleum - diesel - benzine |
Elektrische kenmerken:
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Weerstand leeg: | 71.0 Ohm ± 2,5 Ohm |
| Weerstand vol: | 2.5 Ohm ± 1,5 Ohm |
| Waarschuwingscontact: | Geen |
| Optioneel waarschuwingscontact: | VDO A2C59510886 Puntschakelaar |
Datasheets en Tabellen:
| VDO 2010 EN buisvormige standaard 54mm: | Pagina 1 - 5 |
Retail pakket:
- VDO 224 011 000 370G Standaard 54 mm metalen buisvormige brandstofniveaumelder
- VDO Sensoren worden - tenzij anders vermeld - geleverd zonder aansluitmateriaal
224-011-000-370G
Datasheet
- Waarschuwings contact
- Geen
- Voedingsspanning
- 6 - 24 Volt DC
- Verstelbare sensor
- Nee
- Verpakking
- VDO Sensor retail verpakking
- Toepassing
- VDO Niveaumeting
- Tankdiepte range
- 350 mm tot 400 mm
- Signaal analoog
- Leeg - Vol : 60-90 - 0.5 Ohm
- Sensor type
- Buissensoren 54mm Aluminium
- Sensor signaal
- Min aan massa
- Land van oorsprong
- Brazilië
- Inbouwmaat
- 54 mm SAE 5-Gaats flens
- Connector type
- M4 Zeskantmoer
- Communicatie
- Analoog
- Categorie
- Brandstofniveau sensoren
- Artikel status
- Vervallen product
- Opvolger
- A2C1750310001
Specifieke referenties
- ean13
- 4103590688149
- MPN
- 224-011-000-370G