€ 48,53 (Excl. BTW)
VDO 190-037-003C
| Installatie (Gat) diameter en Buitendiameter: | 52 mm - 2 1/16 Inch en 59,25 mm - 2 1/3 Inch |
| Installatiediepte: | 67.5 mm |
| Hoogte vergrendeling met Spinlock moer: | niet beschikbaar |
| Hoogte vergrendeling met beugel: | 0.5 mm - 8 mm |
| Inbouwspots: | Geen |
| Ampère meetbereik: | -100A tot +100A DC |
| Shunt: | Niet Van Toepassing |
| Signaal ingang amperemeter meter: | -100A tot +100A DC |
| Nauwkeurigheid: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Aansluiting: | M8 zeskantmoer |
| Aansluiting verlichting: | AMP mannelijke bladconnector 6,3 x 0,8mm (2x) |
| Bedrijfsspanning (alleen verlichting): | 12 Volt standaard - 24 Volt optioneel |
| Stroomverbruik (alleen verlichting): | 12 Volt 2 Watt - 24 Volt 2 Watt |
| Ompoolbeveiliging: | Niet Van Toepassing |
| Kortsluitbeveiliging: | Niet Van Toepassing |
| Afbuigingshoek: | 320° |
| Kleur wijzerplaat: | Zwart |
| Wijzerplaatverlichting: | Schijnwerper 12V - 2 Watt Wit - Groen - Rood en 24V - 2 Watt - Optioneel |
| Wijzer: | Rode achtergrondverlichting |
| Waarschuwingsindicatie: | Geen |
| Programmering: | Geen |
| Model: | Cockpit Internationaal |
| Lens: | enkel - Antireflecterend |
| Standaard bezel: | Driehoekig zwart (ring met schroefdraad) |
| front beschermingsklasse: | IP64 (DIN 40050) - Bestand tegen ozon - Bestand tegen UV-straling |
| Achterzijde beschermingsklasse: | IP42 (DIN 40050) |
| Relatieve vochtigheid: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Bedrijfstemperatuur: | -30°C tot +85°C |
| CE-norm: | Ja |
| DNV GL Certificering: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Mechanisch schok 8 uur: | Max: 1G - 25Hz - 2000Hz |
| EMC-test: | Volgens EN 13309 en ISO 13766 |
| Nominale positie: | NL 0 tot NL 90 - DIN 16257 |
| Behuizing: | Kunststof vlamvertragend |
Datasheet
Specifieke referenties