€ 199,00 (Excl. BTW)
Veratron A2C59514790
| Installatie (Gat) diameter en Buitendiameter: | 85 mm - 3 3/8 Inch en 93 mm - 3 2/3 Inch |
| Installatiediepte: | 50 mm |
| Hoogte vergrendeling met Spinlock moer: | 0.5 mm - 20 mm |
| Hoogte vergrendeling met beugel: | 2 mm - 15 mm (optioneel) |
| Verzonken montage: | Optionele kit A2C59510864 |
| Analoog snelheidsbereik: | 0 tot 12 knopen |
| Display functionaliteit (Afhankelijk van type zender): | Kompaskoers Koers over grond GPS Tijd Stuurhulp Voltmeter Trip Kilometerteller |
| Signaal invoer Sumlog Combi Kompas: | NMEA 0183 GPS en of Kompaszender |
| Compatibele sensoren: | Airmar WeatherStation® PB-100 Airmar WeatherStation® PB-150 (met GPS) Airmar WeatherStation® PB-200 (met GPS & kompas) |
| Nauwkeurigheid: | ± 2.5% van vol schaaluitlezing |
| Aansluiting: | Hirschmann 8 & 14 pin MQS connector |
| Bedrijfsspanning: | 8.5 tot 32 V DC |
| Stroomverbruik: | < 150 mA inclusief waarschuwings-LED |
| Ompoolbeveiliging: | Ja - 5 minuten |
| Bescherming tegen kortsluiting: | Ja - 1 minuut |
| Afbuigingshoek: | 240° |
| Kleur wijzerplaat: | Wit |
| Wijzerplaatverlichting: | Amberkleurige LED-achtergrondverlichting 605nm |
| Wijzer: | RODE LED achtergrondverlichting |
| Waarschuwings-LED: | Rood (632nm) |
| Programmering: | Veratron USB-softwarekit |
| Model: | Veratron ViewLine Marine |
| Lens: | Dubbel - Anti-glare - Anti-Fog |
| Standaard bezel: | rond wit (Verwisselbaar) |
| front beschermingsklasse: | IP67 (IEC 60529) |
| Achterzijde beschermingsklasse: | IP52 |
| Relatieve vochtigheid: | Maximaal 95% |
| Bedrijfstemperatuur: | -30°C tot +80°C (plastic rand) |
| CE-norm: | Ja |
| DNV GL Certificering: | Ja |
| Mechanisch schok continu: | 25G - 6ms - 1Hz |
| Mechanisch enkel schok | 100G - 11ms |
| Vrije val test: | 1 Meter - 3x |
| Behuizing vlamvertragend: | UL94-VD |
Datasheet
Specifieke referenties