search
€ 52,67
(incl. btw)
€ 43,53 (Excl. BTW)
Beschrijving motor- en transmissie- olietemperatuur afzender:
VDO 323 805 003 001N vol technische specificaties:
Mechanisch kenmerken:
| Temperatuur meetbereik: | +50°C tot +150°C |
| Minimale - Maximale bedrijfstemperatuur: | -40 °C tot +180 °C |
| Schroefdraad: | M14 x 1,5 |
| Lengte afleesapparaat + schroefdraad (L): | 29 mm |
| Diameter sensor: | 11 mm |
| Koppel: | 20 Nm |
| Temperatuur medium: | Koelvloeistof - Water - Lucht - Motorolie - Transmissieolie - Brandstof |
Elektrische kenmerken:
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Weerstandsbereik: | 322.8 - 18,6 Ohm |
| Temperatuursensor signaal: | Dubbelpolige geïsoleerde retour |
| Waarschuwingscontact: | Geen |
| Optioneel waarschuwingscontact: | VDO A2C59510886 Makepoint Schakelaar |
| Connector temperatuurzender: | AMP Mannelijk 6,3 x 0,8 mm |
Datasheets en Tabellen:
| VDO 2014 catalogus voertuigelektronica: | Pagina 138 - 139 |
| Type aansluiting: | G |
| VDO En Du Temperatuurzenders Tabellen: | VDO tabel: 2 |
| Temperatuur 100 °C > Weerstand: | 100 °C = 61,92 Ohm ± 5,49 Ohm |
Retail verpakking:
- VDO A2C1988480001 Temperatuursensor
- VDO Sensoren worden - tenzij anders vermeld - geleverd zonder aansluitmateriaal
A2C1988480001
Datasheet
- Temperatuur Meetbereik
- +50°C tot +150°C
- Waarschuwings contact
- Geen
- Voorganger
- 323-805-003-001N
- Voedingsspanning
- 6 - 24 Volt DC
- Verpakking
- VDO Sensor retail verpakking
- Uitgangsignaal
- 322.8 - 18.6 Ohm
- Toepassing
- VDO Motorcontrole
- Signaal analoog
- 322.8 - 18.6 Ohm
- Sensor signaal
- Geïsoleerd van massa
- Sensor connector
- Vlakstekker 6.3 x 0.8 mm
- Schroefdraad
- M14 x 1.5 Male
- Land van oorsprong
- Tsjechië
- Functionaliteit
- Olietemperatuur
- Connector type
- Vlakstekker 6.3 x 0.8 mm
- Communicatie
- Analoog
- Categorie
- Temperatuursensoren
- Artikel status
- Bestelbaar
- Alternatieve notatie
- 323 805 003 001N
323/805/3/1N
Specifieke referenties
- ean13
- 4103590682857
- MPN
- A2C1988480001
Je bent misschien ook geïnteresseerd in
VDO A2C1988480001
- Temperatuurbereik: +50°C tot +150°C
- Schroefdraad: M14 x 1,5
- Weerstand zenderbereik: 322.8 - 18,6 Ohm
- Sensor signaal: 2-polige geïsoleerde retour
- Geen waarschuwingscontact